Kurumsal OTOENDEKS

KURUMSAL

Hakkında

Otoendeks, ikinci el araç değerleme, toplam sahip olma maliyeti, kişiye özel en uygun araç tavsiyesi gibi servisler sağlayarak kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmayı misyon edinmiştir.Kullanıcıların arabam ne kadar eder? Arabam kaç para? sorularına objectif hesaplama yöntemi ile cevap verir. Türkiye’nin önde gelen ikinci el ilan ve ihale siteleri, ikinci el araç satışları, Türkiye Sigortalar Birliği’nin yayınladığı kasko verileri, sıfır kilometre araç bilgileri, otomobil portalleri günlük olarak takip edilip uzman görüşleriyle değerlendirilip yapay zekâ uygulamalarından faydalanılarak kullanıcıya doğru ve gerçek verilere dayalı servisler sağlanmaktadır.

Her konudaki görüşleriniz, ihtiyaç duyduğunuz yeni servisler, kurumsal olarak yapmak istediğiniz iş birlikleriniz için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.


Hizmetlerimiz

Otoendeks, kısa süre içerisinde sağlayacağı 3 önemli servis ile kullanıcıların en kritik sorularına çok hızlı ve doğru cevaplar sunacaktır.

İkinci el araç değerleme servisi ile kullanıcının almak ya da satmak istediği araç için adil bir değer sunulmaktadır. Otoendeks değerine ek olarak seçilen aracın kasko değeri de kullanıcıya sağlanmaktır.

Toplam sahip olma maliyeti servisi ile kullanıcının satın almak istediği aracın 3 yıllık ve 5 yıllık kullanım sürelerinde toplam maliyetleri hakkında detay bilgiler sunulmaktadır. Aracın yıpranma bedeli, sigorta, muayene, vergi, bakım-onarım ve yakıt tüketimi ile ilgili projeksiyon sunularak kullanıcının bütçesini uzun vadede planlayabilmesi sağlanmaktadır.

Araç tavsiye servisi ile kullanıcının tercihlerine ve kullanım alışkanlıklarına göre araç kiralama veya satın alma kararı ve bu karar neticesinde hangi aracın en uygun araç olacağı ile ilgili raporlar sunulmaktadır.

  • Araç Katalog Verileri
  • 2. El Araç Değerleme Sistemi
  • Sıfır KM Araba Fiyatları
  • TSB Kasko Değer Listesi
  • Değer Kaybı ve RV Hesaplamaları
  • Pazar Analizi ve Raporlamalar
  • Müşteri Yönlendirme Hizmeti ve Reklam
  • İleri Analitik ve Yapay Zeka Danışmanlık

Tüm soru ve görüşleriniz için tıklayın